Święta pomału dobiegają końca. Jednak warto jest skorzystać z promocji od bukmachera forBET. Wystarczy zalogować się na stronę bukmacher, aby otrzymać bonus w wysokości 10 PLN badź 30 PLN.

Promocja obowiązuje do godziny 23:59 do dnia 26 grudnia. A dotyczy ona graczy, którzy dokonali rejestracji konta do dnia 21.12.18, do godziny 23:59.

Wystarczy, że zalogujesz się na stronę bukmachera, aby otrzymać 10 PLN. Jednak, jeżeli dokonałeś w grudniu przynajmniej jednego zakładu na stronie bukmachera otrzymasz 30 PLN. Środki zostaną dopisane automatycznie do Twojego konta. Należy go aktywować po wejściu w Moje konto>Bonus> Oczekujące bonusy.

Aby móc wypłacić środki bonusowe musimy dokonać czterokrotnego obrotu kwotą otrzymanego bonusu po kursie minimalnym 2.00. Mamy na to siedem dni.

Jeżeli nie masz konta w Forbet, możesz się zarejestrować w każdej wolnej chwili. Wszystko całkowicie online i bez konieczności poświęcania wielu minut z wolnego czasu!

Darmowe konto bukmacherskie założysz na www.iForbet.pl!

Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTyp na środę 26 grudnia
Następny artykułTyp na czwartek 27 grudnia
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.