W sobotę w ramach rozgrywek Hong Kong Premier League piłkarze Eastern AA podejmą zawodników Pegasus. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 7:30. Zapraszamy na analizę!

Hong Kong Premier League: Eastern AA – Pegasus

Hong Kong FA Cup: Eastern AA – Pegasus

Eastern AA to druga siła sili Hongkongu. Po dziewięciu ligowych kolejkach mają na swoim koncie, aż dziewiętnaście punktów i lokują się na drugim miejscu w ligowej tabeli. Do rozrywek pucharowych zawsze podchodzi bardzo poważnie, a tylko to konkretne trofeum zdobyli czterokrotnie.

W sobotnim meczu powinni wystąpić w najsilniejszym składzie, a jeśli tak się stanie, będą zdecydowanymi faworytami.

Pegasus to zespół, który w poprzednich latach potrafił rozgrywać dobre i udane sezony. W poprzednim sezonie zajęli szóste miejsce. Wydaje się, że ta lokata odpowiada temu, jakie miejsce zajmują oni w hierarchii ligi Hongkongu.

Zespół ten dwukrotnie zdobywał Puchar FA, jednak w tym sezonie będzie o to trudno. Możliwe zresztą, że skupią się bardziej na lidze, a mniej będzie im zależeć na rozgrywkach pucharowych.

Gospodarze tego meczu mają na ten moment lepszą kadrę, a także po prostu grają lepiej, co pokazali w dotychczasowych meczach ligowych. Goście być może postawią twarde warunki, ale gospodarze mają według mnie znacznie większe szanse na zwycięstwo w tym meczu.

MeczTypKursBukmacher
Eastern AA – Pegasus 1(DNB)1,28Totolotek
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułA-League: Central Coast Mariners – Melbourne city (Typ i Analiza)
Następny artykułWyszejszaja Liha: FK Słuck – Sławija Mozyrz (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.