W sobotę w ramach rozgrywek I ligi piłkarze Bruk-Betu podejmą zawodników Zagłębia Sosnowiec. Spotkania zaplanowano na godzinę 20:00. Zapraszamy na analizę!

I liga: Bruk-Bet – Zagłębie Sosnowiec

I liga: Bruk-Bet – Zagłębie Sosnowiec

Na papierze oba zespoły wyglądają podobnie jakościowo. Bruk-Bet i Zagłębie to zespoły, które powinni liczyć się w walce o awans, ale w tym roku I liga jest bardzo mocno obsadzona.

Zagłębie Sosnowiec to klub znany z tego, że bardzo wolno wchodzi w sezon. Świadczy o tym fatalna statystyka, mówiąca o tym, że ponad sześć lat czekają na zwycięstwo w meczu inaugurującym nowy sezon.

Z pięciu ostatnich meczów inauguracyjnych drużyna z Sosnowca dwukrotnie remisowała i zaliczyła aż trzy porażki, mimo że aż cztery z tych meczów rozgrywali u siebie.

W ubiegłym sezonie Zagłębie Sosnowiec po raz pierwszy grało na wyjeździe z zespołem Bruk-Betu. W 3. kolejce poprzedniego sezonu sosnowiczanie ulegli rywalom 0:2, a w dodatku kończyli ten mecz w dziesiątkę.

Zagłębie musi w tym sezonie radzić sobie bez Fabiana Piaseckiego. Został on najlepszym strzelcem I ligi i przeniósł się do Śląska Wrocław. Zagłębie ma więc swoje problemy, a Bruk-Bet to stabilny klub, który po raz kolejny powalczy o awans i w meczu otwierającym nowy sezon nie powinni przegrać.

MeczTypKursBukmacher
Bruk-Bet – Zagłębie Sosnowiec1x1.31Totolotek
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułSuperpuchar Anglii: Arsenal – Liverpool (Typ i Analiza)
Następny artykułII liga: Hutnik Kraków – GKS Katowice (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.