W sobotę w ramach rozgrywek I Ligi piłkarze Korony Kielce podejmą zawodników Arki Gdynia. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Zapraszamy na analizę!

I Liga: Korona Kielce – Arka Gdynia

I Liga: Korona Kielce – Arka Gdynia

Piłkarze Korony po spadku stali się przeciętniakami. Obecnie po trzydziestu jeden, ligowych kolejkach mają na swoim koncie trzydzieści dziewięć punktów i lokują się na dwunastej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali na wyjeździe z piłkarzami Resovii. Rywale dominowali na boisku w każdym elemencie, ale Korona zdołała wywalczyć w tym meczu remis 1:1.

Arka Gdynia walczy jeszcze o bezpośredni awans. Aktualnie zajmują czwarte miejsce w ligowej tabeli, mając po trzydziestu jeden rozegranych meczach pięćdziesiąt sześć punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali u siebie z zawodnikami Widzewa. Bezbramkowy remis nie zadowala ich, ale wcześniej mieli passę pięciu kolejnych zwycięstw oraz ośmiu meczów ligowych bez porażki.

Korona już o nic w tym sezonie nie walczy. Oczywiście mają nie najgorszą ekipę, ale Arka Gdynia walczy o awans, więc będą znacznie bardziej zmotywowani i jestem przekonany, że nie przegrają tego meczu.

MeczTypKursBukmacher
Korona Kielce – Arka Gdynia2(DNB)1,48PZBuk
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułChampionship – Play Offy: Brentford – Swansea (Typ i Analiza)
Następny artykułI Liga: Odra Opole – Bruk-Bet (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.