W niedzielę w ramach rozgrywek I ligi piłkarze Odry Opole podejmą zawodników Bruk-Betu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 12:40. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport. Zapraszamy na analizę!

I Liga: Odra Opole – Bruk-Bet

I Liga: Odra Opole – Bruk-Bet

Odra Opole ma jeszcze szanse na grę w barażach. Obecnie po trzydziestu jeden, ligowych kolejkach mają na swoim koncie czterdzieści sześć punktów i lokują się na ósmej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali u siebie z piłkarzami Miedzi Legnica. Nie grali w tym meczu najlepiej, ale i tak zainkasowali trzy punkty, wygrywając 2:1. Był to ich trzeci mecz z rzędu bez porażki.

Bruk-Bet jest na najlepszej drodze do awansu. Aktualnie zajmują pierwsze miejsce w ligowej tabeli, mając po trzydziestu jeden rozegranych meczach, aż sześćdziesiąt cztery punkty na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali na wyjeździe z zawodnikami GKS-u Tychy. Rywal wydawał się lepszy w tym meczu, ale Bruk-Bet po raz kolejny okazał się na tyle mocny, że indywidualne umiejętności pozwoliły im wygrać 2:0. Był to ich czwarty kolejny mecz, w którym byli niepokonani.

Gospodarze tego meczu grają w tym sezonie nieźle i na pewno tli się w nich nadzieja na awans. Jednak na ich nieszczęście przyjedzie do nich zmotywowany lider, któremu daję w tym meczu znacznie większe szanse na zwycięstwo.

MeczTypKursBukmacher
Odra Opole – Bruk-Bet2(DNB)1,48Fortuna

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułI Liga: Korona Kielce – Arka Gdynia (Typ i Analiza)
Następny artykułMecz Towarzyski: Szwajcaria – USA (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.