W piątek w ramach rozgrywek I ligi piłkarze Warty Poznań podejmą zawodników Radomiaka Radom. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:40. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport. Zapraszamy na analizę!

I liga: Warta Poznań – Radomiak Radom

I liga: Warta Poznań – Radomiak Radom

Warta Poznań nie była uważana za faworyta do awansu. Jednak sprowadzenie kilku doświadczonych graczy bardzo dobre podziałało na resztę zespołu. Po trzydziestu czterech kolejkach sezonu zasadniczego mieli na swoim koncie sześćdziesiąt punktów i ulokowali się na wysokiej trzeciej pozycji w ligowej tabeli.

W pierwszym meczu fazy pucharowej czekało ich trudne wyzwanie. Grali co prawda u siebie, ale z bardzo dobrymi piłkarzami Bruk-Betu. Ostatecznie wygrali 1:0 i awansowali. Przed piątkowym meczem mogą być optymistami, ponieważ w ich zespole nie ma kontuzjowanych piłkarzy i zagrają w optymalnym zestawieniu.

Radomiak Radom to zespół bardzo solidny, który miał za zadanie dostać się do baraży. W sezonie zasadniczym zajęli czwarte miejsce w ligowej tabeli, mając po trzydziestu czterech rozegranych meczach pięćdziesiąt siedem punktów na swoim koncie.

W pierwszym meczu play-off podejmowali zawodników Miedzi Legnica. Byli w tym spotkaniu zdecydowanie lepszym zespołem i wygrali pewnie 3:1. W ich zespole kilku zawodników odczuwa lekkie dolegliwości, ale jest duża szansa, że zagrają w optymalnym składzie.

W sezonie zasadniczym lepiej w bezpośrednich pojedynkach radzili sobie gospodarze, którzy u siebie wygrali 3:0, a na wyjeździe zremisowali bezbramkowo. Oba zespoły grały w tym sezonie na podobnym poziomie, jednak Warta, grając u siebie, powinna zwyciężyć.

MeczTypKursBukmacher
Warta Poznań – Radomiak Radom1(awans)1,88Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułSerie A: Torino – AS Roma (Typ i Analiza)
Następny artykułSerie A: Napoli – Lazio (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.