W sobotę w ramach rozgrywek II ligi piłkarze Wigier Suwałki podejmą zawodników Skry Częstochowa. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Zapraszamy na analizę!

II Liga: Wigry – Skra

II Liga: Wigry – Skra

Gospodarze tego meczu nie zaczęli tego sezonu zbyt dobrze. Po dwóch meczach mają na swoim konie tylko punkt. Celem długofalowym Wigier, na dwa najbliższe lata, jest powrót w szeregi I-ligowców.

Ten sezon ma być czasem na przebudowę zespołu. Szkoleniowcem drużyny jest mało doświadczony 30-latek, dla którego jest to pierwsza samodzielna praca. W tym sezonie nikt nie kładzie na nich wielkiej presji.

Skra ma na swoim konie dwa zwycięstwa. Wiele mówi się o tym, że widać po drużynie, że dobrze wykorzystali okres pandemii, co było widać w meczach wiosennych. Skra jest świetnie zorganizowana w obronie i potrafi wyprowadzać świetne kontry.

Marek Gołębiewski poprawił także grę w ataku pozycyjnym. Widać, że ma na to pomysł. Trener gospodarzy nie ukrywa, że musi mocno skupić na neutralizowaniu atutów gości, a dopiero potem skupią się na swoim pomyśle.

Wigry jako spadkowicz powinien być silny kadrowo i po części tak jest. Jednak władze klubu dają trenerowi dwa lata na awans. Skra zaczęła ten sezon bardzo dobrze i mimo dalekiej podróży stać ich na dobry wynik.

MeczTypKursBukmacher
Wigry – Skra2(+2)1.23Totolotek

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułNetflix to nie tylko seriale. Najlepsze oryginalne filmy platformy
Następny artykułI Liga: Odra Opole – Zagłębie Sosnowiec (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.