W czwartek w ramach Igrzysk Olimpijskich piłkarze Brazylii podejmą zawodników Niemiec. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 13:30. Transmisję meczu przeprowadzi Eurosport 1. Zapraszamy na analizę!

IO: Brazylia – Niemcy

IO: Brazylia – Niemcy

W swoim pierwszym meczu zmierzą się reprezentacje, które są murowanymi faworytami do awansu. Dwa pozostałe zespoły, a więc Wybrzeże Kości Słoniowej i Irlandia nie będą się liczyły w walce o awans.

Co ciekawe mecz ten oba zespoły mogą potraktować jako rewanż za finał igrzysk w Rio. We wspomnianym meczu piłkarze z Brazylii pokonali Niemców po rzutach karnych i zdobyli mistrzowski tytuł.

Na tych igrzyskach reprezentacja Brazylii jest ponownie, jednym z głównych faworytów do wygrania turnieju. Oczywiście reprezentacje występujące na tym turnieju ciężko zweryfikować przed turniejem.

Płynność gry drużyny wszystkich reprezentacji jest mniejsza niż choćby na niedawno zakończonych mistrzostwach Europy. Niemcy ponownie będą się liczyć w walce o medale.

Jest to solidna reprezentacja, która ma niezły skład, jednak Brazylia wydaje się lepsza kadrowo. W dodatku w pierwszym meczu w ekipie Niemców nie zagrają kontuzjowani Plogmann oraz Uduokhai. Dlatego też to Brazylia ma większe szanse na rozpoczęcie turnieju od wygranej.

MeczTypKursBukmacher
Brazylia – Niemcy1(DNB)1,46PzBuk

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLiga Mistrzów – Kwalifikacje: PSV – Galatasaray (Typ i Analiza)
Następny artykułAdmiral Bundesliga: Sturm Graz – Salzburg (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.