Piłkarze Bułgarii podejmą w poniedziałek reprezentację Anglii. Początek meczu o godzinie 20:45. Transmisja w Polsat Sport Extra.

Kw. EURO 2020: Bułgaria – Anglia

Kw. EURO 2020: Bułgaria – Anglia

Bułgaria to słaba reprezentacja, która od dawna nie znaczy zbyt wiele na poziomie reprezentacyjnym. W rankingu FIFA lokują się na sześćdziesiątym miejscu. Z kolei w eliminacjach ze zdobytymi trzema punktami w pięciu rozegranych meczach zajmują ostatnią pozycję.

Selekcjoner wie, że te eliminacje są stracone i eksperymentuje z zestawieniem swojej drużyny. W zremisowanym 0:0 meczu z Czarnogórą zadebiutował napastnik Lokomotivu Płowdiw Bircent Karagaren. Na debiut czekają dwaj obrońcy Hadziev i Lozev. Ostają kadry kapitan zespołu, napastnik Rostova Ivelin Popov.

Anglia w przeciwieństwie do przeciwników jest na fali wznoszącej i ich reprezentacja gra w ostatnich latach zdecydowanie lepiej. W rankingu FIFA zajmują czwarte miejsce, a w swojej grupie przewodzą, chociaż w ostatnim meczu zanotowali wpadkę.

Niespodziewanie przegrali z Czechami 1:2 jednak w tym meczu nie mógł zagrać James Maddison, który doznał kontuzji, a także Fabian Delph mający ten sam problem. Poza składem są też leczący urazy Heaton, Wan-Bissaka i Lingard.

Po porażce z Czechami Anglicy koniecznie potrzebują zwycięstwa. Bułgarzy w tych eliminacjach zawodzą na całej linii i wątpię by byli w stanie dobyć w starciu z nimi choćby punkt.

MeczTypKursBukmacher
Bułgaria – Anglia21,23LVbet
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów