W poniedziałek o godzinie 20:45 piłkarze Irlandii Północnej zmierzą się z reprezentantami Niemiec. Transmisja w Polsat Sport News.

Kw. EURO 2020: Irlandia Północna – Niemcy

Kw. EURO 2020: Irlandia Północna – Niemcy

Irlandia Północna jest nierówno grającą reprezentacją, która miewa lepsze i gorsze momenty. W rankingu FIFA zajmują dwudzieste dziewiąte miejsce. Z kolei w eliminacjach po czterech meczach mają na koncie dwanaście punktów.

Grali jednak ze słabszymi rywalami: dwukrotnie z Estonią i Białorusią. W ostatnim czasie Irlandia Północna nie grała meczu eliminacyjnego. Piłkarze z tego kraju wystąpili jednak w meczu towarzyskim z Luksemburgiem. Nie zaprezentowali się w nim zbyt dobrze. Wygrali zaledwie 1:0 i to po golu samobójczym rywala.

Niemcy to piętnasta drużyna rankingu FIFA. W obecnych eliminacjach o czterech meczach mają na koncie dziewięć punktów. Kilka dni temu toczyli zacięty pojedynek z Holandią. Mimo że grali całkiem dobrze, to w końcówce stracili jeszcze dwa gole i przegrali 2:4.

Grając ze słabym kadrowo liderem, muszą wygrać, ponieważ za plecami mają Holandię i straty punktowe mogą okazać się tragedią i przy potknięciu Niemcy mogą nie pojechać na Mistrzostwa Europy. Od tej reprezentacji wymaga się wygrania tej grupy i piłkarze dobrze o tym wiedzą.

Irlandczycy przewodzą w grupie, ale nie grali dotąd z poważnym rywalem. Są solidni w defensywie, ale w ofensywie wiele krzywdy Niemcom nie zrobią. Goście powinni znaleźć na zdobycie gola i uważam, że wygrają ten mecz.

MeczTypKursBukmacher
Irlandia Północna – Niemcy21,42TOTALbet
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułKw. EURO 2020: Finlandia – Włochy (Typ i Analiza)
Następny artykułSerie A: Fiorentina – Juventus (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.