W piątek o godzinie 20:45 reprezentacja Niemiec zagra z reprezentacją Holandii. Transmisja w Polsat Sport Extra.

Kw. Euro 2020: Niemcy – Holandia

Kw. Euro 2020: Niemcy – Holandia

Niemcy w ostatnich latach spisywali się poniżej oczekiwań i teraz starają się odbudować swoją potęgę. W rankingu FIFA lokują się na piętnastym miejscu. W tych eliminacjach spisują się bardzo dobrze i po trzech meczach mają komplet punktów.

W ich reprezentacji mogą po raz pierwszy zagrać obrońca Herthy Nicklas Stark i napastnik Freiburga Luca Waldschmidt, który grał bardzo dobrze podczas ostatnich Mistrzostwa Europy U-21. Z powodu kontuzji w piątkowym meczu na pewno nie zobaczymy Antonio Rudigera. Kontuzjowany jest również Leroy Sane.

Holandia mimo coraz lepszych wyników wciąż jest niewiadomą. Ich gra w poprzednich eliminacjach wołała o pomstę do nieba. Obecnie po dwóch meczach mają zdobycz dwóch trzech. Przed meczem z Niemcami kontuzjowanego Stevena Bergwijna zastąpił w drużynie Ronalda Koemana Justin Kluivert.

Poważny uraz wyeliminowała z gry środkowego obrońcę Interu Stevena de Vrija. Kontuzjowany jest w dalszym ciągu Kenny Tete, którego również w piątkowym meczu nie zobaczymy.

Niemcy wygrali spotkanie wyjazdowe z Holandią 3:2. Nawet obrona Holendrów z de Ligtem i van Dijkiem nie uchroniła ona Holendrów przed stratą aż trzech bramek w pierwszym meczu. Mecz powinien być wyrównany, ale to Niemcy mają według mnie większe szanse na komplet punktów.

MeczTypKursBukmcher
Niemcy – Holandia1x1,31Fortuna

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułKw. EURO 2020: Irlandia – Szwajcaria (Typ i Analiza)
Następny artykułKw. EURO 2020: Serbia – Portugalia (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.