W sobotę o godzinie 20:45 piłkarze z Norwegii odejmą reprezentację Hiszpanii. Transmisja w Polsat Sport News.

Kw. EURO 2020: Norwegia – Hiszpania

Kw. EURO 2020: Norwegia – Hiszpania

Norwegia nie należy do elity światowego futbolu, o czym może świadczyć ich pięćdziesiąte miejsce, które zajmują w rankingu FIFA. W grupie w sześciu meczach zanotowali dziewięć punktów, co daje im czwartą pozycję. Ich selekcjoner wciąż szuka najlepszych rozwiązań.

Lars Lagerback nie zdecydował się na powołanie takich piłkarzy jak Kamara, Moller Daehli, Linnes, Strandberg, czy też rewelacji pierwszej kolejki Ligi Mistrzów Erlinga Halanda. W nowym klubie odżył jednak Martin Odegard, który powinien teraz zagrać w podstawowym składzie.

Hiszpania to dziewiąta reprezentacja rankingu FIFA, która po kilku słabszych latach wraca do coraz lepszej dyspozycji. W swojej grupie pewnie przewodzą, notując jak dotąd same zwycięstwa. W ich lidze pojawiają się młode talenty, a ich selekcjoner chętnie daje im szanse.

W kadrze na mecz z Norwegią jest aż trzech debiutantów: Sergio Reguilon, Pau Torres i Gerard Moreno. Po przerwie wracają m.in. Martinez, Albiol, Bernat, Cazorla i Alberto. Z powodu urazów nie zagrają Jordi Alba i Jose Gaya, a więc nie dziwi obecność w kadrze Reguilona i Bernata.

Norwegowie grają solidnie, ale na Hiszpanów są raczej za słabi. Podopieczni Roberto Moreno zdecydowanie wygrają tę grupę. Mają oni w kadrze kilka kontuzji, więc warto się zabezpieczyć, ale wygrana gospodarzy raczej nie wchodzi w grę.

MeczTypKursBukmacher
Norwegia – Hiszpania2(DNB)1,25Totolotek
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułMecz Towarzyski: Kolumbia – Chile (Typ i Analiza)
Następny artykułKw. EURO 2020: Bułgaria – Anglia (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.