Dobrze znana ekipa Legii Warszawa – Dudellange o awans do kolejnej rundy eliminacji Ligi Europy zmierzy się Valletta. Pierwszy pojedynek zakończył się remisem 2-2. Jednak stać Dudellenge na odrobienie strat i zapewnienie sobie awansu.

Valletta – Dudellange – Typ i analiza

Valletta – Dudellange – Typ i analiza

Drużyna Dudellange czuje spory niedosyt po pierwszym pojedynku, ponieważ podopieczni Ferrera prowadzili 2-0 po pierwszej połowie, ale wkradło się rozluźnienie i rywale strzelili dwie bramki. Ostatecznie pojedynek zakończył się wynikiem 2-2. Mimo, że przez większość spotkania przeważali gospodarze. Chyba sami piłkarze tego zespołu nie wiedzą do końca, jak stracili tą przewagę.

Z pewnością teraz piłkarze z Luksemburga muszą zacząć atakować bramkę rywala i do niej trafiać, ponieważ myśląc o awansie musza strzelić minimum jednego gola, o ile gospodarze tego boju nie strzelą. Drużyna Valletty w tym boju warto jest podkreślić, że nie gra na własnym obiekcie. Tylko na terenie neutralnym co nie daję im zbyt dużej przewagi nad rywalem.

„Dudelange przed rokiem sprawiło spora niespodziankę w Europie. W tym sezonie wydają się jeszcze mocniejsi. Jednak chcąc myśleć o awansie do kolejnej rundy muszą być skoncentrowani od pierwszej do ostatniej minuty spotkania” – pisze ekspert portalu twojetypy.pl

Dudelange przed rokiem sprawiło sporą niespodziankę awansując do fazy grupowej Ligi Europy. Teraz chcąc osiągnąć ten sukces nie mogę popełniać już tak prostych błędów jak przed tygodniem. Przede wszystkim muszą zagrać bardziej odpowiedzialnie w defensywie i od pierwszej do ostatniej minuty pojedynku muszą być niezywkle skoncentrowani.

kod promocyjny w sts
Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

Piłkarze Valletty można powiedzieć, że nie będą chcieli tutaj za wszelką cenne forsować tempa spotkania i atakować bramki rywala, ponieważ jak zostało już wspomniane bezbramkowy remis daje awans do kolejnej rundy. Jedak nie od dzisiaj wiadomo, że taki styl gry przynosi odmienny skutek.

Spotkanie  Valletta – Dudellange można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Valletta – Dudellangex21.52STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułPNA: Algieria – Nigeria (Typ i Analiza)
Następny artykułPNA: Tunezja – Nigeria (Typ i Analiza)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.