W czwartek drugi mecz biało-czerwonych w drodze do Tokio. W Apeldoorn staną naprzeciw siatkarek gospodarzy zaliczanych do światowej czołówki. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:30. Transmisję przeprowadzą Polsat Sport oraz TVP Sport.

Kwalifikacje IO: Niderlandy – Polska

Kwalifikacje IO: Niderlandy – Polska

W pierwszym meczu Polki pokonały Bułgarię 3:1, mimo że to nie był dobry występ naszych zawodniczek. Szkoleniowiec Jacek Nawrocki podczas meczu starał się zachowywać spokój, acz były momenty, że zachować go było trudno. W naszym zespole niektóre zawodniczki zmieniły swoje pozycje i nie funkcjonowało to tak dobrze, jak selekcjoner tego oczekiwał.

Wiele osób uważa, że na tym turnieju zasadniczą rolę odegra przygotowanie mentalne. Trudno się z tym nie zgodzić, ale jednocześnie warto pamiętać, że atmosfera w naszej kadrze nie była zbyt dobra. Kilka miesięcy temu nasze siatkarki pod wygrały w Lidze Narodów z Niderlandami 3:1 i teraz taki wynik wzięlibyśmy w ciemno, ponieważ tym razem naprzeciwko biało-czerwonych stanie zupełnie inna drużyna. Wówczas rywalki grały bez kilku podstawowych reprezentantek i teraz są znacznie groźniejsze.

Wynik tego pojedynku może mieć kluczowe znaczenie dla końcowego układu sił w grupie A. Nasze zawodniczki muszą zawalczyć o pełną pulę, jednak nie będzie to łatwe, bo trener Niderlandów, Giovanni Caprara, ma wystarczająco wiele atutów. Dlatego uważam, że to nasze rywalki odniosą zwycięstwo w tym pojedynku.

MeczTypKursBukmacher
Niderlandy – Polska11,42STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułEFL Cup: Manchester Utd – Manchester City (Typ i Analiza)
Następny artykułPremier League: Wolves – Newcastle (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.