W środę w ramach rozgrywek LaLiga piłkarze Alaves podejmą zawodników Granady. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:30. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 3. Zapraszamy na analizę!

W środę w ramach rozgrywek LaLiga piłkarze Alaves podejmą zawodników Granady. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 19:30. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 3. Zapraszamy na analizę!
LaLiga: Alaves – Granada

LaLiga: Alaves – Granada

Alaves to ligowy średniak, mimo że bliżej im do dolnej części tabeli, niż górnej. Obecnie po trzydziestu dwóch ligowych kolejkach mają na swoim koncie trzydzieści pięć punktów na swoim koncie. W poprzedniej kolejce przegrali wyjazdowy mecz z piłkarzami Atl. Madryt 2:1. Była to ich trzecia porażka z rzędu, ale fakt, że potrafili strzelić gola Oblakowi, budzi szacunek.

Był to rzut karny, ale w całym meczu nie zagrali tragicznie. Po przerwie ich gra wygląda słabo i być może w kolejnym meczu postarają się o lepszy wynik, tym bardziej że ich potencjał jest większy, niż wskazują ostatnie wyniki. W meczu z Granadą zagrają w optymalnym składzie.

Granada to z kolei drużna, której skład prezentuje się mizernie, ale ich gra jest lepsza, niż można było przypuszczać. Aktualnie zajmują dziesiąte miejsce w ligowej tabeli, mając po trzydziestu dwóch ligowych kolejkach czterdzieści trzy punkty na swoim koncie. W ostatnim meczu zagrali słabiutko i przegrali wyjazdowe starcie z zawodnikami Eibar 1:2.

Po przerwie graja bardzo słabo, o czym może świadczyć fakt, że w czterech ostatnich meczach nie potrafili odnieść zwycięstwa. Na takie wyniki może mieć wpływ fakt, że w ostatnim czasie mają spor ilość kontuzjowanych piłkarzy.

W rundzie jesiennej piłkarze Grandy pokonali zawodników Alaves 3:0. W kolejnym ich starciu mecz może być bardziej wyrównany. Obie ekipy mają swoje problemy, ale w meczu obu z nich padają gole, więc kursy na over jest według mnie mocno zawyżony, a co najmniej gole w tym meczu padną.

MeczTypKursBukmacher
Alaves – Granada+1,51,59Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLaLiga: Getafe – Real Sociedad (Typ i Analiza)
Następny artykułLaLiga: Real Sociedad – Espanyol (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.