W sobotę w ramach rozgrywek LaLiga piłkarze Eibar podejmą zawodników Valladolid. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:30. Transmisję meczu przeprowadzi Eleven Sports 4. Zapraszamy na analizę!

LaLiga: Eibar – Valladolid

LaLiga: Eibar – Valladolid

Kibice Eibar mają nadzieję na utrzymanie swojej drużyny, ale nie będzie o to łatwo. Obecnie po dwudziestu dwóch ligowych kolejkach mają na swoim koncie tylko dwadzieścia punktów i lokują się na siedemnastej pozycji w tabeli.

W poprzedniej kolejce grali, na wyjedzie z piłkarzami Osasuny. Przegrali to spotkanie 1:2 i był to ich piąty mecz ligowy z rzędu bez zwycięstwa. W ich drużynie kontuzjowani są Correa i Rodrigues.

Vaalladolid to zespół o zbliżonym potencjale. Aktualnie zajmują osiemnaste miejsce w ligowej tabeli, mając po dwudziestu dwóch rozegranych meczach także dwadzieścia punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu grali na wyjeździe z zawodnikami Alaves. Polegli w tym meczu 0:1 i był to podobnie u gospodarzy piąty olejny mecz LaLiga bez zwycięstwa. W ich zespole kontuzjowani są El Yamiq, Garcia, Hervias, Kiko Olivas, Marcos Andre oraz Sanchez. Z kolei za kartki pauzować będą Alcaraz, Fede, Fernandez. 

W rundzie jesiennej piłkarze Eibaru pokonali w meczu wyjazdowym zawodników Valladolid. W meczu na swoim terenie też są dla mnie faworytami. Mają troszkę lepszą kadrę, a goście mają olbrzymie kłopoty kadrowe.

MeczTypKursBukmacher
Eibar – Valladolid1x1,28PZbuk

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułPremier Leaue: Leicester – Liverpool (Typ i Analiza)
Następny artykułPremier Leaue: Everton – Fulham (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.