Na naszym polskim rynku działa kolejny już legalny bukmacher – BetClic, który to zachęca do rejestracji swoich nowych gracy. W zamian ten operator oferuje bonus do 1200 PLN za dokonanie pierwszej wpłaty.

Bonus powitalny bukmachera BetClic

Bonus powitalny bukmachera BetClic

Oferta skierowana jest do wszystkich typerów, którzy nie posiadają konta u tego bukmachera.

Akcja polega na założeniu konta. Trzeba tego dokonać na stronie bukmachera BetClic. Sam proces rejestracyjny w żadnym wypadku nie jest skomplikowany i zbyt dużo czasu dla gracza nie zajmie.

Następnym krokiem jest dokonanie pierwszego depozytu. Bukmacher przyzna równowartość pierwszej wpłaty . Maksymalnie można otrzymać w formie bonusu 1000 PLN.

Otrzymane środki można wykorzystać na zakłady bukmacherskie.

Bonus trafi automatycznie na konto typera po dokonaniu pierwszego depozytu.

Jednak trzeba pamiętać, że promocja dotyczy jedynie pierwszej wpłaty!

darmowy bonus za rejestrację bez depozytu od bukmachera Totolotek

Oferta na start bukmachera BetClic

Nie da się ukryć, że ten operator dopiero rozpoczyna swoją przygodę na polskim rynku. Jednak z dnia na dzień oferta jak i promocje tego bukmachera można być pewnym, że będą się powiększały.

Natomiast już dzisiaj typerzy, którzy posiadają konto u tego operatora mogą legalnie i to bez żadnej wpłaty oglądać mecze online !


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułPNA: Mauretania – Angola (Typ i Analiza)
Następny artykułWimbledon: darmowy pewniak Querrey – Rublev – 4 lipca (czwartek)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.