Zakłady bukmacherskie Betclic Polska zwiększają wszystkim graczom wygrane. Maksymalny bonus, jaki może zostać przyznany użytkownikowi to nawet 50%.

Darmowa gotówka za wygrany zakład

Darmowa gotówka za wygrany zakład

Owszem z dnia na dzień oferty bukmacherów zwiększają swoje oferty. Już za kilka dni rozgrywki zostaną wznowione chociażby w Bundeslidze.

Legalny bukmacher Betclic oferuje promocję „Multi+”, w ramach to, której akcji ten operator zwiększa wygrane swoim typerom o 50%. Ta akcja trwa do odwołania i co istotne nie trzeba nigdzie zgłaszać swojego udziału, ani tym bardziej się zapisywać.

Bonus za obstawienie meczy.

Wysokość otrzymanego bonusu przez gracza wynika wyłącznie z jednego aspektu. A mianowicie od ilości zdarzeń na kuponie. Ich więcej typów tym samym będzie przyznana większa premia:

Betclic zwiększa wygrane graczom

Gracz musi mieć na uwadze, że na zakładzie musi znajdować się do najmniej pięć zdarzeń. Wszystkie typy muszą pochodzić z dowolnej dyscypliny. Bowiem mogą to być zdarzenia z piłki nożnej, tenisa czy też Esportu.

Dodatkową dobra informacja dla graczy jest fakt, że mogą mieszać zdarzenia. A mianowicie typy mogą być zarówno z oferty przedmeczowej, ale i na żywo. Jednak trzeba mieć na uwadze, ze na zakładzie mogą być jedynie typy z oferty przedmeczowej.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

Kolejny plus tej oferty, że gracz może zagrać dowolna ilość kuponów. Poza tym stawka każdemu zakładu jest dowolna. Wyłącznie zakłady zawarte za środki bonusowe nie biorą udziału w tej promocji.

Warto jest mieć na uwadze, że wygraną automatycznie zostanie zwiększona przez bukmachera Betclic wówczas, gdy zakłady zostaną rozliczone, jako wygran i spełniają powyższe warunki.

Jaki jest aktualny kod promocyjny u bukmachera Betclic

Wszyscy nowi użytkownicy bukmachera Betclic online obstawienie u tego operatora mogą rozpocząć bez ryzyka. Bowiem w przypadku przegranej gracz otrzyma zwrot całej stawki, która może wynieść nawet 550 PLN.

Powyższy bonus będzie aktywny jedynie w momencie, gdy gracz wpisze specjalne hasło promocyjne –>> KOD550 w formularzu rejestracyjnym. Trzeba nadmienić, że jest to jedyna możliwość, aby wpisać ten kod.

Jednak to nie wszystko co ten operator posiada w swojej ofercie. Bowiem gracze mogą skorzystać z promocji „Betclic Liga”. W ramach tej oferty użytkownicy mogą otrzymać darmowe środki za obstawienie meczy i to niezależnie od tego, jak zakłady zostały rozliczone.


BEM Operations Limited zezwolenie z dnia 26 września 2018 r. nr PS4.6831.11.2017. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułWyszejszaja Liha: Dynamo Mińsk – Isłacz Mińsk (Typ i Analiza)
Następny artykułVysshaya Liga Reserve: Eniergietyk-BDU 2 – Brest 2 (Typ i Analiza)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.