Dosyć ciekawą ofertę promocyjną swoim graczom oferuje legalny bukmacher BetCris. Mówiąc dokładnie wystarczy odpowiedzieć poprawnie na wylosowane pytanie, aby w zamian otrzymać freebety! Na przestrzeni każdego tygodnia można premia, na jaką może liczyć każdy użytkownik to nawet 140 PLN.

Kasa na okrągło od BetCris. Darmowe 20 PLN codziennie

Kasa na okrągło od BetCris. Darmowe 20 PLN codziennie

Na uwadze trzeba mieć fakt, że promocja „Kasa na okrągło” jest dostępna graczom przez całą dobę i to przez siedem dni w tygodniu.

Z oferty „Kasa na okrągło” jest skierowana do każdego użytkownika, który posiada zweryfikowane oraz aktywne konto u bukmachera www.Betcris.pl.

Codzienne bonusy od bukmachera BetCris.

Bukmacher Betcris od swoich graczy w promocji „Kasa na okrągło” wymaga zalogowania się na swoje konto, a następnie zakręciłem kołem fortuny. Po spełnieniu tego warunku gracz otrzyma pytanie.

A bukmacher Betcris daje 15 sekund graczom na odpowiedź. Jeśli w tym czasie użytkownikom odpowie poprawni otrzyma w prezencie freebet o wartości 20 PLN.

Nowy bonus na start w STS

Jednak dodać jest trzeba koniecznie, że w każdy dzień gracz ma prawo raz zakręcić kołem fortuny. To sprawia, że na przestrzeni tygodnia na konto każdego typer może trafić premia o wartości 140 PLN do wykorzystania na zakłady bukmacherskie.

Bonus do 200 PLN na start w Betcris

Bukmacher BetCris w swojej ofercie powitalnej na start użytkownikom oferuje pierwszy bezpieczny kupon, aż do 200 PLN.

Chcąc dokonać aktywacji Cashbacka należy wpisać kod promocyjny –> BETONLINE w formularzu rejestracyjnym. A całym proces założenia konta nikomu nie sprawi żadnych problemów i jest bardzo prosty. W Betcris kod promocyjny wpisać można wyłącznie podczas rejestracji.
Bezpieczny kupon sprawi, że jeśli zakład okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki. Wówczas bukmacher BetCris dokona mu zwrotu stawki do 200 PLN.


MR BET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o.o. z dnia 19 grudnia 2019 nr PS4.6831.1.2019. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułBarcelona – Elche: Zapowiedź meczu, Typy bukmacherskie
Następny artykułChangchun Yatai – Wuhan Three Towns: Zapowiedź meczu, Typy bukmacherskie
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.