Na dobry początek 2022 roku legalny bukmacher eFortuna zmniejsza przegrane wszystkim typerom za obstawienie dowolnych spotkań i to co tydzień. W promocji „Poniedziałkowy Farciarz” na konto każdego z użytkownika może trafić nawet 90 PLN.

Darmowe bonusy dla graczy za obstawienie meczy od Fortuny

Darmowe bonusy dla graczy za obstawienie meczy od Fortuny

Typować na pewno jest co, ponieważ mecze są rozgrywane w zdecydowanej większości dyscyplin. I to w tak popularnych dyscyplinach, jak piłka nożna, koszykówka, siatkówka, tenis czy hokej na lodzie.

Natomiast każdy z użytkowników ma prawo skorzystać z promocji „Poniedziałkowy Farciarz”, która jest dostępna wyłącznie u legalnego bukmachera www.eFortuna.pl i to w następujące dni 10.01, 24.01, 31.01 – depozyt w godzinach 16:00-18:00.

Gwarantowane 90 PLN za obstawienie meczy

Podstawowa czynność, jaką bukmacher eFortuna PL wymaga w promocji „Poniedziałkowy Farciarz” jest to dokonanie depozytu w wysokości nie mniejszej niż 30 PLN.

Następnie pozostaje już typerom zawieranie kuponów promocyjnych. A kwalifikują się wyłącznie zakłady wielozdarzeniowe, tzw. AKO, na których muszą być minimum cztery zdarzenia. Wszystkie typy muszą pochodzić z oferty „LIVE”, ale z dowolnej dyscypliny.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE.

Jeśli na kuponie jeden z typerów okaże się przegrany to użytkownik nie straci gotówki, ponieważ zostanie mu zwrócona przez bukmachera eFortuna PL wartość stawki do 30 PLN. W ramach całej akcji „Poniedziałkowy Farciarz’ gracz może otrzymać nawet 90 PLN.

Bonus bez wpłaty własnej w Fortunie 2022:

Legalny bukmacher eFortuna PL wraz z Nowym Rokiem każdemu nowemu graczowi oferuje najnowszy pakiet powitalny, w skład którego wchodzą takie bonusy, jak:

  • pewne 20 PLN za założenie konta i to bez żadnej wpłaty
  • pierwszy ubezpieczony kupon do 600 PLN
  • bonus 100% wartości drugiego depozytu do 2100 PLN

Chcąc liczyć na wyżej wymienione pakiet powitalny należy go aktywować poprzez wpisania kodu promocyjnego „BETONLINE” w formularzu rejestracyjnym.


Fortuna zezwolenie Ministerstwa Finansów SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułPuchar Króla: Gijon – Villarreal (Typ i Analiza)
Następny artykułBundesliga: Bayer Leverkusen – Union Berlin (Typ i Analiza)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.