Dosyć ciekawie zapowiada się pojedynek na Stadio San Paolo, gdzie to zmierzą się drużyny Napoli z Zurichem. Pierwsze spotkanie pewnie wygrała drużyna Napoli 3-1 i to ona jest jedną nogą w kolejnej rundzie.

Napoli – Zurich – Czwartek (21 lutego)

Napoli – Zurich – Czwartek (21 lutego)

Jednak można być pewnym, ze Szwajcarzy nie zawierzają odpuścić tego spotkania. Owszem różnica klas była bardzo wyraźna w pierwszym spotkaniu. Gdzie to drużyna z Włoch miała kilka jeszcze dogodnych sytuacji do strzelania bramki, ale nie potrafili ich wykorzystać.

Napoli posiada ogromny potencjał w ofensywie. Jednak ekipa Ancelottiego ma problemy ze skutecznością. Wiec można być pewnym, że gospodarze tego spotkania zagrają w najmocniejszym składzie, aby mogli się wreszcie przełamać. Potencjał Napoli w ofensywie posiada bardzo duży, ponieważ od początku powinni zagrać Milik, Insigne, Zieliński, Allan, Ruiz czy Callejon. Każdego z nich co tutaj dużo mówić spokojnie stać jest na strzelenie bramki, bądź wypracowanie dogodnej sytuacji bramkowej.

kod od betonline

„Szwajcarzy z pewnością muszą się tutaj otworzyć już od pierwszej minuty spotkania. To sprawi, że Napoli pod bramkę rywali powinni mieć więcej miejsca, a tym samym stać ich na strzelenie bramek”. – pisze ekspert portalu itypy.pl

Nie da się ukryć, że jeżeli podopieczni Magnica liczą jeszcze na awans podczas tego spotkania muszą wręcz od początku pojedynku zacząć przeważać i atakować bramkę rywala. Owszem w ofensywie mają potencjał, jednak defensywa tego zespołu nie była mocnym punktem. Zresztą pokazał to pierwszy pojedynek, gdzie Włosi bez większych problemów przedostawali się pod bramkę Brechera.

Ekipa FC Zurich w dodatku gra trójką obrońców z dwoma wahadłowymi pomocnikami. Co nie do końca sprawdza się z takim zespołem jak Napoli, który potrafi zagrać szybką, kombinacyjną piłkę. Jest to dobra okazja, żeby piłkarze Napoli wreszcie się wstrzelili na sowim poziomie. Możliwości ku temu mają, ale warunek jest prosty, muszą to potwierdzić. Jeżeli tak się stanie spokojnie jesteśmy wstanie zobaczyć w tym boju trzy bramki.

Spotkanie Napoli – Zurich można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczenazywo.xyz

MeczTypKursBukmacher
Napoli – Zurichover 2.51.55Fortuna

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLiga Mistrzów Schalke – Manchester City – Typ dnia 20 lutego (środa)
Następny artykułBundesliga Werder vs Stuttgart- piątek (22 lutego)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.