W czwartek w ramach rozgrywek Eliminacji do Ligi Konfederacji piłkarze Dundalk podejmą zawodników Newtown. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:45. Zapraszamy na analizę!

Liga Konferencji – Kwalifikacje: Dundalk – Newtown

Liga Konferencji – Kwalifikacje: Dundalk – Newtown

Dundalk to drużyna z ligi irlandzkiej. Jest to dosyć słaba liga, która zajmuje dopiero czterdzieste siódme miejsce w rankingu UEFA. Najlepsi piłkarze są raczej od razu połykami przez kluby angielskie.

Dundalk to drużyna o dużym potencjale kadrowym. Jednak w tym sezonie grają poniżej swoich możliwości. Zajmują siódme miejsce w tabeli. W ostatnim meczu przegrali z liderem tabeli 1:3, ale wcześniej mieli trzy mecze z rzędu bez porażki.

Newtown z ligi walijskiej, która jest jeszcze słabsza niż rozgrywki z Irlandii. W rankingu UEFA liga walijska, lokuje się na pięćdziesiątym pierwszym miejscu i jest niewiele gorszych rozgrywek w Europie.

Newtown jest też w złej sytuacji, ponieważ swój ostatni mecz rozegrali jeszcze w maju i nie są w rytmie meczowym. Jest to dla nich fatalna informacja, bo na tym etapie eliminacji ma to znaczenie.

Newtown to drużyna z bardzo słabej ligi. Dundalk to wielokrotny mistrz Irlandii, który ma gorszy czas. Jednak w ich zespole wciąż występuje kilku dobrych graczy i w meczu u siebie są faworytem tego starcia.

MeczTypKursBukmacher
Dundalk – Newtown11,36sts
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLiga Mistrzów – Kwalifikacje: Bodo/Glimt – Legia Warszawa (Typ i Analiza)
Następny artykułSiatkówka: Polska – Norwegia (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.