Trzeba przyznać, że los przynajmniej teoretycznie uśmiechnął się podczas losowania do ekipy Manchesteru City. Bowiem o awans do ćwierćfinału Ligi Mistrzów ekipa Guardioli powalczy z Schalke.

Schalke – Manchester City – Typ dnia 20 lutego (środa)

Schalke – Manchester City – Typ dnia 20 lutego (środa)

Ciężko wskazać jakiś plus przemawiający za drużyna Schalkę. Mieli i tak ogrom szczęścia, że wyszli z grupy. Bowiem obecny sezon to jest spora porażka. W lidze zamiast walczyć o czołowe miejsca pozostaje im walka o pozycje w dolnej części tabeli. Obecnie sklasyfikowani są na czternastej lokacie.

Kod Etoto

Poza tym wygrane przychodzą dla nich z wielkim trudem. Wygrali zaledwie jedno z pięciu ostatnich potyczek. Okazali się lepsi jedynie od zespołu F. Dusseldord w Pucharze Niemiec. Mają zarówno problemy w defensywie jak i ofensywie. Podczas dzisiejszego pojedynku z pewnością będą mieli problemy z wypracowaniem sobie sytuacji bramkowych. Bowiem ekipa Manchesteru City od początku zepchnie Niebieskich od obrony.

„Ciężko jest wskazać tutaj inny wynik niż wygraną Manchesteru City. Wszystkie atuty Niebiescy mają po swojej stornie. Grając na swoim poziomie nie powinni mieć żadnych problemów z wygraną.” – pisze ekspert portalu itypy.pl

Zespół gości jest wymieniany jako główny faworyt do wygrania tych rozgrywek. Nie ma się czemu dziwić. Ponieważ ekipa Manchesteru ma ogromny potencjał pod każdym względem. Od możliwości, potencjału kończąc na zawodnikach klasy światowej. Ekipa Guardioli na pewno jest głodna sukcesów. Ponieważ brakuje im cały czas sukcesu w rozgrywkach Ligi Mistrzów.

Jak zobaczymy na wyniki obu tych zawodników to zdecydowanie przemawiają one za ekipą gości. Drużyna Manchesteru City wygrała cztery ostatnie spotkania. Nie mają w nich żadnych problemów ze strzeleniem bramek rywalom. Rozbicie chociażby 6-0 Chelsea najlepiej pokazuje, że w gazie.

Nie da się ukryć, że goście zagrają tutaj nastawieni na ofensywę. A nie ma się czemu dziwić jak w swoim zespole mają takich piłkarzy jak Aguero, Silva, Sterlin, Guendogan czy De Bruyne. Każdego z tych zawodnika spokojnie stać na strzelenie tutaj bramki, czy też wypracowanie asy syty.

Reasumując, ciężko wskazać jest tutaj inny wynik niż wygrana zespołu gości. Podopieczni Guardoli są w znacznie mocniejszym zespołem w każdym elemencie. I jeżeli The Citizens zagrają na swoim poziomie nie powinni mieć żadnych problemów z wygraną.

Spotkanie Schalke – Manchester City można obejrzeć za darmo i legalnie w jakości HD na stronie meczyki.net.pl

MeczTypKursBukmacher
Schalke – Manchester City21.32Etoto
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLiga Mistrzów: FC Liverpool – Bayern Monachium (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Europejska Napoli – Zurich – Czwartek (21 lutego)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.