W piątek w ramach rozgrywek Ligi Narodów piłkarze Białorusi podejmą zawodników Albanii. początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Zapraszamy na analizę!

Liga Narodów: Białoruś – Albania

Liga Narodów: Białoruś – Albania

Białoruś nie jest reprezentacją, z którą ktokolwiek się liczy (może poza totalnymi słabeuszami typu San Marino). W meczach z nimi raczej każdy liczy na zdobycz punktową.

Potwierdza to ranking FIFA, w którym lokują się na odległej osiemdziesiątej siódmej pozycji. W niedawnych eliminacjach do EURO grali słabo i zajęli przedostatnie miejsce w grupie, wyprzedając jedynie Estonię.

Albania to troszkę lepsza reprezentacja, która w ostatnich latach zyskała wielu sympatyków. Ich gra mogła się podobać, chociaż w ostatnim czasie znów spisywali się przeciętnie.

W rankingu FIFA zajmują lepsze sześćdziesiąte szóste miejsce. Jednak w eliminacjach do Mistrzostw Europy grali słabo i zajęli dopiero czwarte miejsce w grupie, wyprzedzając jedynie Andorę i Mołdawię.

Białoruś ma jednak przewagę, ponieważ u nich nie bardzo przejęto się koronawirusem i grali międzyczasie trzy sparingi, co jest ogromnym atutem. Mecz powinien być dosyć wyrównany, ale gospodarze, którzy są w rytmie meczowym, powinni co najmniej zremisować ten mecz.

MeczTypKursBukmacher
Białoruś – Albania1x1,47PZbuk
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLiga Narodów: Włochy – Bośnia i Hercegowina (Typ i Analiza)
Następny artykułSuper Puchar: ZAKSA – Asseco (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.