Przed nami kolejce mecze w siatkarskiej Lidze Narodów. Nasze panie zagrają z reprezentacją Bułgarii. Początek meczu o godzinie 16:30. Transmisja w Polsat Sport i TVP Sport.

Liga Narodów: Bułgaria – Polska

Liga Narodów: Bułgaria – Polska

Polski przystępują do dalszej fazy z dwoma zwycięstwami i jedną porażką. Polska nie zagra w najmocniejszym składzie. Zabraknie podstawowej rozgrywającej Joanny Wołosz, która otrzymała od trenera Jacka Nawrockiego urlop. Nasza kadra ma także inne problemy. Największy z nich jest siła ataku.

O ile Natalia Mędrzyk w meczach w Opolu stanęła na wysokości zadania, ale siła ataku Martyny Grajber jest zdecydowanie mniejsza. W dalszej perspektywie na tej pozycji jest przymierzana 18-letnia Magdalena Stysiak, ale to jeszcze melodia przyszłości.

Bułgaria w tej fazie ma jeden punkt po porażkach z Japonią (1:3), Belgią (2:3) i USA (0:3). Mimo słabszych wyników siatkarki Bułgarii prezentują się przez ostatnich kilku lat solidnie. Na pewno nie można powiedzieć, że Polska była w ostatnich sezonach zdecydowanie lepsza.

Reprezentantki Bułgarii podobnie jak nasze zawodniczki mają za cel w każdym meczu dawać z siebie wszystko i grać o zwycięstwo, bez specjalnej presji. A jest to drużyna nieobliczalna, umiejąca napsuć krwi najlepszym.

Zgodnie z wcześniejszymi ustaleniami Asia Wołosz udaje się na odpoczynek, a zastępuje ją Julia Nowicka, która wcześniej doznała skręcenia stawu skokowego. Na naszych siatkarkach nie ma presji i uważam, że rywalki są w stanie urwać przynajmniej jednego seta.

MeczTypKursBukmacher
Bułgaria – Polska1(+2.5)
1,45LVbet

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTyp dnia z piłki nożnej Panama – Francja – 28 maja (wtorek)
Następny artykułTyp dnia z French Open: Wawrinka – Garin – 29 maja (wtorek)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.