W niedzielę w ramach rozgrywek Ligi Narodów reprezentacja Chorwacji podejmie zawodników ze Szwecji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 18:00. Transmisje meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 6. Zapraszamy na analizę!

Liga Narodów: Chorwacja – Szwecja

Liga Narodów: Chorwacja – Szwecja

Chorwacja jest to bardzo silna reprezentacja, która w ostatnich latach udowadnia, że dosłownie każdy musi się z nimi liczyć. Potwierdza to także ranking FIFA, gdzie lokują się na ósmej pozycji. 

W Lidze Narodów spisują się jednak słabo. Rozegrali dotąd dwa mecze. W pierwszym meczu dostali wyjazdowe lanie od Portugalczyków 1:4, a w kolejnym pregrali (także na wyjeździe) 2:4 z Portugalią.

Szwecja to reprezentacja, która nie zachwyca. Mają oni w swoich szeregach bardzo przeciętnych piłkarzy i w związku z tym mają spore ograniczenia, szczególnie w grze z najlepszymi. Grają oni dosyć toporny futbol.

W rankingu FIFA lokują się na siedemnastej pozycji. Bazują na dobrej organizacji gry i kontroli, aby przede wszystkim gola nie stracić. Podobnie jak najbliższy rywal, oni także mają na swoim koncie dwie porażki. 

Będzie to starcie dwóch solidnych reprezentacji, które w ostatnich meczach towarzyskich pokazały się z lepszej strony niż w poprzednich meczach. W poprzednich meczach obie ekipy nie strzelały wielu goli i w bezpośrednim starciu też raczej wiele ich nie padnie.

MeczTypKursBukmacher
Chorwacja – Szwecja-3,51,28Fortuna

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLiga Narodów: Polska – Włochy (Typ i Analiza)
Następny artykułSzwecja Dywizja 1: Qviding – Värnamo (Typ i Anakin)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.