We wtorek w ramach rozgrywek Ligi Narodów reprezentacja Czarnogóry podejmie zawodników z Luksemburga. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Zapraszamy na analizę!

Liga Narodów: Czarnogóra – Luksemburg

Liga Narodów: Czarnogóra – Luksemburg

Czarnogóra to europejski średniak. Jest to reprezentacja, która w rankingu FIFA zajmuje sześćdziesiąte miejsce. Ich głównym atutem są mecze na swoim terenie, gdzie publiczność jest bardzo żywiołowa. 

W obecnych czasach stracili ten atut. W dotychczasowych meczach Ligi Narodów radzą sobie bardzo dobrze i mają komplet zwycięstw. Pokonywali kolejno Cypr (2:0 na wyjeździe), Luksemburg (1:0 na wyjeździe) i Azerbejdżan (2:0 u siebie).

Luksemburg to z kolei reprezentacja, która w rankingu FIFA lokuje się na dziewięćdziesiątym siódmym miejscu. W ostatnich latach grają znacznie lepiej. Wciąż nie osiągają bardzo dobrych rezultatów, ale nie są chłopcami do bicia. 

W grupie Ligi Narodów zajmują drugie miejsce. Pokonali na wyjeździe reprezentację Azerbejdżanu 2:1, przegrali u siebie z Czarnogórą 0:1, a kilka dni temu wygrali u siebie z zawodnikami Cypru 2:0. 

Luksemburg w ostatnich latach poczynił postęp. Po ostatnim meczu z Cyprem są zmotywowani do kolejnego dobrego meczu. Czarnogóra jest lepsza, ale bez kibiców ich atuty nie są tak widoczne i warto grać w tym meczu typy w kierunku gości.

MeczTypKursBukmacher
Czarnogóra – Luksemburg2(+2)1.28Totolotek
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułSzwecja Dywizja 1: Qviding – Värnamo (Typ i Anakin)
Następny artykułLiga Narodów: Islandia – Belgia (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.