W niedzielę w ramach rozgrywek Ligi Narodów reprezentacja Danii podejmie zawodników z Islandii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Zapraszamy na analizę!

Liga Narodów: Dania – Islandia

Liga Narodów: Dania – Islandia

Dania to dosyć solidna reprezentacja. Jest to drużyna, z którą trzeb się liczyć, jednak nie należą oni do ścisłej światowej, ani europejskiej czołówki. W rankingu FIFA zajmują trzynastą lokatę.

W swojej grupie Ligi Narodów spisują się bardzo dobrze. Obecnie po czterech kolejkach mają na swoim koncie, aż siedem punktów i lokują się na drugim miejscu w tabeli. W poprzedniej kolejce sprawili niespodziankę i ograli na wyjeździe Anglię 1:0.

Islandia jeszcze kilka lat temu była silną reprezentacją, z którą musieli liczyć się najlepsi na świecie. Jednak z reprezentacji odeszli starsi zawodnicy, którzy prowadzili swój zespół do sukcesów. Teraz nie są już tak mocni.

W rankingu FIFA zajmują czterdzieste pierwsze miejsce. W swojej grupie Ligi Narodów zajmuja ostatnie miejsce, nie mając po czterech rozegrancyh meczach żadnego punktu na swoim koncie. W ostatnim meczu przegrali u siebie z Belgią 1:2. 

Gospodarze tego meczu grają ostatnio całkiem, w przeciwieństwie do rywali, mających kiepską serię. Piłkarze z Islandii grają dość solidnie w defensywie, ale Dania jest w dobrej dyspozycji i powinna wygrać ten pojedynek.

MeczTypKursBukmacher
Dania – Islandia11.35STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLiga Narodów: Szwajcaria – Hiszpania (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Narodów: Holandia – Bośnia i Hercegowina (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.