W czwartek w ramach rozgrywek Ligi Narodów piłkarze Finlandii podejmą zawodników Walii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Zapraszamy na analizę!

Liga Narodów: Finlandia – Walia

Liga Narodów: Finlandia – Walia

Finlandia to reprezentacja solidna, która ma jednak ograniczenia spowodowane swoją kadrą. W ich zespole występuje kilku niezłych piłkarzy jak Pukki czy Hradecky, ale większość ich kolegów bardzo odstaje od nich poziomem.

W rankingu FIFA zajmują oni pięćdziesiąte ósme miejsce. Niedawne eliminacje do EURO 2020 były dla nich całkiem udane. W niezbyt trudnej grupie zajęli drugie miejsce i uzyskali bezpośredni awans na imprezę.

Walia to według mnie znacznie silniejsza reprezentacja. W rankingu FIFA zajmują obecnie dwudzieste trzecie miejsce. Jest to efektem bardzo dobrej gry Walii w ostatnich latach i trzeba przyznać, że w tym czasie poczynili postępy.

W ich zespole występuje graczy w wysokiej półki, jak Bale, który w kadrze rzadko zawodzi, Ramsey, czy Brooks. W eliminacjach do EURO 2020 podobnie jak Finlandia zajęli w swojej grupie drugie miejsce.

Finlandia jest reprezentacją, z którą trzeba się liczyć. Jednak Walia nie jest praktycznie w żadnym elemencie słabsza. Mimo że zagrają najbliższy mecz na wyjeździe, to uważam, że nie przegrają tego pojedynku.

MeczTypKursBukmacher
Finlandia – Waliax21,36STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułPierwsza Liga: Borac Banja Luka – Krupa (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Narodów: Norwegia – Austria (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.