W czwartek w ramach rozgrywek Ligi Narodów piłkarze Gibraltaru podejmą zawodników z Bułgarii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Zapraszamy na analizę!

Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje: Szkocja - Ukraina. Typy bukmacherskie
Liga Narodów: Gibraltar – Bułgaria. Typy bukmacherskie

Liga Narodów: Gibraltar – Bułgaria. Typy bukmacherskie

Gibraltar występuje w Lidze Narodów C, co pokazuje, że na arenie europejskiej nie jest chłopcem do bicia. Oczywiście ich wyniki nie powalają, ale trzeba pamiętać, że mierzą się już z silniejszymi reprezentacjami.

Zajmują jednak 203. miejsce w rankingu FIFA i do średniego poziomu jeszcze im bardzo daleko. Nie ulega też wątpliwości, że zapewne w tym sezonie Ligi Narodów pożegnają się z tym poziomem.

Nie będzie to jednak kolejny awans. Będzie im bardzo trudno o cokolwiek więcej, niż gra o pojedyncze gole, nie mówiąc już o punktach. Pokazały to dwa pierwsze mecze w Lidze Narodów.

Przegrali w nich z Gruzją (0:4) i Macedonią (0:2). Bułgaria jest na papierze znacznie mocniejsza. Lokuje się na 73. miejscu w rankingu FIFA. Jednak w ostatnich katach są w ewidentnym kryzysie.

W pierwszym meczu Ligi Narodów zagrali nieźle i zremisowali z Macedonią Północną 1:1. Jednak wszystkie ich wady obnażyła reprezentacja Gruzji, która wygrała z nimi na swoim terenie, aż 5:2!

Gibraltar może się zatem pokusić w tym meczu o jakiegoś gola. Z kolei reprezentacji Bułgarii nie wypada przegrać kolejnego meczu, jeszcze z tak słabym rywalem. Myślę zatem, że kilka goli w tym meczu zobaczymy.

MeczTypKursBukmacher
Gibraltar – Bułgaria+2,51,69STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułGra u legalnych bukmacherów – dlaczego ten aspekt jest aż tak ważny?
Następny artykułLiga Narodów: Białoruś – Kazachstan (Typy i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.