W środę w ramach rozgrywek Ligi Narodów piłkarze Islandii podejmą zawodników Belgii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisje meczu przeprowadzi Polsat Sport Premium 4. Zapraszamy na analizę!

Liga Narodów: Islandia – Belgia

Liga Narodów: Islandia – Belgia

Islandia jeszcze kilka lat temu była silną reprezentacją, z którą musieli liczyć się najlepsi na świecie. Jednak z reprezentacji odeszli starsi zawodnicy, którzy prowadzili swój zespół do sukcesów. Teraz nie są już tak mocni.

W rankingu FIFA zajmują czterdzieste pierwsze miejsce. W dotychczasowych meczach Ligi Narodów doznali trzech porażek. Najpierw polegli u siebie z Anglią 0:1, a następnie rozbiła ich Belgią 5:1. Kilka dni temu przegrali u siebie z Danią 0:3. 

Belgia to z kolei absolutny światowy TOP. Belgia ma złote pokolenie piłkarzy, którzy grają w najlepszych klubach świata i dobrą grę przekładają także na kadrę narodową. Potwierdza to ranking FIFA, w którym zajmują pierwsze miejsce.

Wygrali też dwa pierwsze mecze w Lidze Narodów. Najpierw pokonali na wyjeździe 2:0, a następnie u siebie Islandię 5:1. W ostatni m pojedynku przegrali z Anglią na jej terenie 1:2. Kolejny mecz będzie więc okazją do przełamania. 

Islandczycy od wielu miesięcy spisują się słabo. Przegrywają kolejne mecze i tak powinno być także tym razem. Belgowie będą chcieli wrócić do wygrywania, a przeciwnik nie jest zbyt wymagający.

MeczTypKursBukmacher
Islandia – Belgia21,33Totalbet

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLiga Narodów: Czarnogóra – Luksemburg (Typ i Analiza)
Następny artykułPremier League: Everton – Liverpool (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.