W piątek w ramach rozgrywek Ligi Narodów piłkarze Norwegii podejmą zawodników Austrii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Zapraszamy na analizę!

Liga Narodów: Norwegia – Austria

Liga Narodów: Norwegia – Austria

Norwegia to europejski średniak, który potrafi notować niezłe wyniki, ale jednoczenie nie mają oni podejścia do najlepszych reprezentacji. W rankingu FIFA lokują się na czterdziestym czwartym miejscu. W niedawnych eliminacjach do EURO zajęci w swojej grupie trzecie miejsce.

Byli gorsi od Hiszpanii i Szwecji. Trzeba przyznać, że grali dobrze w obronie. Przegrali tylko jeden mecz, ale aż pięć spotkań zremisowali i to dzięki obronie trudno było ich pokonać.

Austria to lepsza reprezentacja, która potrafi napsuć krwi nawet najlepszym. W rankingu FIFA zajmują dwudzieste szóste miejsce, co jest efektem długoletnie gry, w której nie schodzili poniżej pewnego poziomu.

W niedawnych eliminacjach do mistrzostw europy zajęli drugie miejsce w swojej grupie, za reprezentacją Polski. W wielu meczach, mimo że grali bardzo dobrze, to nie potrafili kończyć tych meczów zwycięstwem.

Austriacy są na papierze faworytami, jednak bardzo często notują wpadki. Norwegowie nie mają zbyt dużego potencjału ofensywnego i wiele goli w tym meczu nie padnie.

MeczTypKursBukmacher
Norwegia – Austria-3,51,25STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLiga Narodów: Finlandia – Walia (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Narodów: Włochy – Bośnia i Hercegowina (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.