W środę w ramach rozgrywek Ligi Narodów reprezentacja Polski podejmie zawodników z Holandii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzą TVP 1, TVP Sport oraz Polsat Sport. Zapraszamy na analizę!

Liga Narodów: Polska – Holandia

Liga Narodów: Polska – Holandia

Reprezentacja Polski gra w tej edycji Ligi Narodów nie najgorzej. Obecnie po pięciu rozegranych meczach mamy na swoim koncie siedem punktów i lokujemy się na trzecim miejscu w grupie. 

Z reprezentacjami lepszymi od siebie gramy jednak beznadziejnie. Kilka dni temu, rozegraliśmy na wyjeździe z Włochami 0:2, nie oddając nawet celnego strzału. Wokół reprezentacji panuje fatalna atmosfera.

Holandia gra zdecydowanie lepiej. Aktualnie zajmują oni drugie miejsce w grupie, mając po pięciu rozegranych meczach osiem punktów na swoim koncie i tracą tylko punkt do liderujących Włochów.

Mają oni kłopoty kadrowe. Jednak reprezentacja Oranje ma jednak spore rezerwy, co pokazali w ostatnim meczu. Podejmowali oni Bośnię i Hercegowinę i bez większych problemów wygrali ten mecz 3:1.

Nasi rywale mają szanse na pierwsze miejsce w grupie, dlatego będą zmotywowani. W pierwszym meczu, kiedy grali u siebie, rozbili nas w pył. Wygrali 1:0, co była naszym fartem. W kolejnym meczu także powinni odnieść zwycięstwo.

MeczTypKursBukmacher
Polska – Holandiax21.32STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułKostaryka Primera Division: Saprissa – Guadalupe (Typ i Analiza)
Następny artykułJak działają programy partnerskie
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.