W niedzielę w ramach rozgrywek Ligi Narodów piłkarze Serbii podejmą zawodników Turcji. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisję meczu przeprowadzi Polsat Sport News. Zapraszamy na analizę!

Liga Narodów: Serbia – Turcja

Liga Narodów: Serbia – Turcja

Serbia to z tych reprezentacji reprezentacja, po której nie ma co spodziewać się fajerwerków, ale od lat prezentują bardzo równy i solidny poziom. Dzięki temu potrafią napsuć krwi faworytom.

W rankingu FIFA zajmują dobre dwudzieste dziewiąte miejsce, co odzwierciedla ich poziom. W pierwszym mecz u tegorocznej Ligi Narodów przegrali z Rosją 1:3, ale sam mecz był dosyć wyrównany.

Turcja to reprezentacja, z którą zawsze trzeba się liczyć. Są oni mocni, zwłaszcza u siebie co na przestrzeni lat pokazywali niejednokrotnie. Jednak kilka dni temu bardzo zawiedli.

Przegrali bowiem mecz u siebie z zawodnikami z Węgier 0:1. Jest to dosyć zawstydzający wynik, tym bardziej że kolejny rywal będzie bardziej wymagający, a po takim meczu trudno szukać optymizmu.

Serbowie także zawiedli, ale do końca walczyli o korzystny wynik. Turcy doznali z kolei zaskakującej porażki i jeśli nie poprawią swojej gry, będą mieli problemy, aby w spotkaniu z Serbią zdobyć punkty.

MeczTypKursBukmacher
Serbia – Turcja1x1.27Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułSuper Puchar: ZAKSA – Asseco (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Narodów: Izrael – Słowacja (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.