W sobotę w ramach rozgrywek Ligi Narodów reprezentacja Szwajcarii podejmie zawodników z Hiszpanii. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Zapraszamy na analizę!

Liga Narodów: Szwajcaria – Hiszpania

Liga Narodów: Szwajcaria – Hiszpania

Szwajcaria to jedna z reprezentacją, która na solidny europejski poziom wzniosła się już dawno. Nie są oni raczej w stanie walczyć na równi z najlepszymi. W rankingu FIFA zajmują piętnastą lokatę.

W Lidze narodów zajmują ostatni miejsce w swojej grupie, mając po czterech rozegranych meczach zaledwie dwa punkty na swoim koncie. W ostatnim meczu Ligi Narodów sprawili jednak niespodziankę i zremisowali na wyjeździe z Niemcami 3:3.

Hiszpania dopiero powraca do swoich najlepszych lat, ale wciąż robią postępy. W rankingu FIFA zajmują szóste miejsce i mimo że to niezła lokata, to jest poniżej ich oczekiwań. Ich kibice żądają miejsca na samym szczycie.

W Lidze Narodów przodują w swojej grupie. Zajmują pierwsze miejsce, mając po czterech rozegranych meczach siedem punktów. Zdarzają się im jednak wpadki, jak ta z ostatniego meczu, w którym przegrali, na wyjedzie z Ukrainą 0:1.

Szwajcaria, grając u siebie, jest niebezpieczna, ale Hiszpanie zazwyczaj radzili sobie z nimi całkiem nieźle. Gospodarze w ostatnich meczach nie grają zbyt dobrze, nie wygrali żadnego z sześciu ostatnich meczów i z Hiszpanią także powinni przegrać.

MeczTypKursBukmacher
Szwajcaria – Hiszpania2(DNB)1.37Fortuna

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułEliminacje EURO: Węgry – Islandia (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Narodów: Dania – Islandia (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.