W piątek w ramach rozgrywek Ligi Narodów piłkarze Włoch podejmą zawodników Bośni i Hercegowiny. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 20:45. Transmisje meczu przeprowadzi Polsat Sport Extra. Zapraszamy na analizę!

Liga Narodów: Włochy – Bośnia i Hercegowina

Liga Narodów: Włochy – Bośnia i Hercegowina

Włochy maja silną reprezentację, która jest w stanie walczyć o najwyższe cele i zawsze trzeba się z nimi liczyć. W rankingu FIFA zajmują trzynaste miejsce, ponieważ mieli oni w ostatnich latach słabszy okres.

Jest on już jednak dawno za nimi, co pokazały ostatnie eliminacje do zbliżającego się EURO. Wygrali swoją grupę z kompletem zwycięstw, a w większości meczów prezentowali się rewelacyjnie. Mancini powołał mocny skład. Na debiut liczyć mogą jedynie Cragno, Bastoni, Pellegrini, Locatelli i Caputo.

Bośnia i Hercegowina to niezła reprezentacja. Mają oni w swoich szeregach bardzo dobrych piłkarzy, jednak nie na wszystkich pozycjach są w stanie wystawić zawodników ze światowej czołówki. Często zdarza się, że mimo iż są faworytami, zawodzą.

W rankingu FIFA lokują się na czterdziestej dziewiątej pozycji. Do Mistrzostw Europy się nie zakwalifikowali. Grali w jednej grupie z Włochami. Zajęli w niej dopiero czwarte miejsce, wyprzedzając jedynie Armenię i Liechtenstein.

Włosi pod wodzą Roberto Manciniego grają ofensywniej niż w poprzednich latach. Podczas niedawnych eliminacji pokonali Boście u siebie 2:1 i na wyjeździe 3:0. Goście grają słabo i mają niewielkie szanse w starciu z lepszym rywalem.

MeczTypKursBukmacher
Włochy – Bośnia i Hercegowina11,33Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLiga Narodów: Norwegia – Austria (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Narodów: Białoruś – Albania (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.