21 maja rusza konkurs bukmachera Forbet, w którym można wygrać cztery pakiety na spotkania Polaków w Lidze Narodów z Argentyną i Serbią. Łącznie operator przyzna nagrody dla stu najlepszych typerów.

Konkurs z nagrodami u bukmachera

Konkurs z nagrodami u bukmachera

Udział w tym konkursie może wziąć każdy gracz, który posiada weryfikowane konto u bukmachera, a także wcześniej dokonał przynajmniej jednego depozytu.

Konkurs dostępny jest w dniach od 21 maja do 11 czerwca.

W tym czasie należy zdobywać punkty. Im zdarzeń punktowania jest bardzo prosty. Im więcej zdarzeń na kuponie tym bukmacher przyzna więcej punktów.

Graj zakłady i zbieraj punkty. Bukmacher dopuszcza zdarzenia wszystkie dyscypliny na kuponie z oferty.

Nagrody są okazały. Łącznie bukmacher Forbet nagrodzi stu najlepszych typerów. Ranking na bieżąco jest aktualizowany na stronie bukmachera Forbet.

Darmowy bonus za rejestrację dostępny u bukmachera STS. Kod promocji BETONLINE

Gracze z miejsc 1-3 oraz z dziesiątej pozycji wygraj pakiet wyjazdowy na spotkania Ligi Narodów Polaków z Argentyną oraz Serbią, które zostaną rozegrane w Mediolanie. W skład pakietów wchodzą wchodzą przelot do Mediolanu, bilety na mecze Polaków w Lidze Narodów pomiędzy Polską z Argentyną oraz Serbią, wyżywienie i zakwaterowanie w hotelu.

Pełna lista nagród można znaleźć na stromnie bukmachera Forbet.


Forbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.10.2016. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułWTA w Strasbourgu. Typ dni: Barty-Gavrilova (21 maja) – wtorek
Następny artykułPewniak dnia z French Open – Travangalia vs Darcis. 23 maja (czwartek)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.