W środę w ramach rozgrywek Liga Primera U20 piłkarze młodzieżowi Jalapa podejmą zawodników Diriangen. Poczętek spotkania zaplanowano na godzinę 21:30. Zapraszamy na analizę!

Liga Primera 20: Jalapa U20 – Diriangen U20

Liga Primera 20: Jalapa U20 – Diriangen U20

Zespół Jalapa U20 ma w tym meczu spore szanse na ligowe punkty. Aktualnie zajmują czwarte miejsce w ligowej tabeli, mając po piętnastu rozegranych meczach dwadzieścia dwa punkty na swoim koncie.

W ostatnim meczu zagrali jednak bardzo słabo i powinno być to dla nich ostrzeżenie. Przegrali wyjazdowy mecz z piłkarzami Sabanas 1:4. Wcześniej spisywai się bardzo dobrze i będą chcieli zapewne wrócić jak najszybciej do wcześniejszej dyspozycji.

Diriangen U20 gra w tym sezonie katastrofalnie. Aktualnie zajmują ostatnie miejsce w ligowej tabeli, mając po piętnastu rozegranych meczach zaledwie czternaście punktów na swoim koncie. W poprzedniej kolejce zagrali bardzo dobrze i pokonali u siebie piłkarzy dziewiątego w tabeli Chinandega 2:0.

Ktoś może powiedzieć, że jeśli mieliby z kimś wygrać, to tylko w takim meczu. Ogląd na tę sprawę zmienia jednak fakt, że kolejkę wcześniej także zanotowali zwycięstwo. Widać, więc gołym okiem, że ich dyspozycja uległa poprawie.

Gospodarze grają w ostatnim czasie nierówno. Są faworytami zbliżającego się meczu, ale goście są w stanie z nimi solidnie powalczyć i wydaje mi się, że w tym meczu obaczymy co najmniej trzy gole.

MeczTypKursBukmcher
Jalapa U20 – Diriangen U20 +2,51,53LVbet
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułVysshaya Liga Reserve: Żodzino 2 – Eniergietyk-BDU 2 (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Primera: Chinandega – Esteli (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.