W środę w ramach rozgrywek Liga Primera piłkarze Chinandega podejmą zawodników Juventus Managua. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 23:00. Zapraszamy na analizę!

Liga Primera: Chinandega – Juventus Managua

Liga Primera: Chinandega – Juventus Managua

Chinandega to zespół, który jest typowym ligowym średniakiem. Po dwunastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie dwanaście punktów i lokują się na ósmej pozycji w ligowej tabeli. Taka lokata może wydawać się całkiem niezła. Jednak jeśli weźmiemy pod uwagę, że w ich lidze występuje tylko dziesięć zespołów, to ich dorobek już nie budzi większego entuzjazmu.

W poprzedniej kolejce zaprezentowali się fatalnie i przegrali wyjazdowy mecz z piłkarzami Ferretti 0:7. Rywale znajduj się na czwartym miejscu, a więc nie jest to ścisła ligowa czołówka, co tym bardziej ośmiesza gospodarzy środowego meczu.

Juventus Managua to zespół, który także w tym sezonie nie zachwyca, ale prezentuje się lepiej od najbliższego rywala. Obecnie po dwunastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie trzynaście punktów i lokują się na szóstym miejscu w ligowej tabeli, na dziesięć zespołów.

Grają oni bardzo nierówno i w ostatnim czasie wygrane przeplatają z meczami, w których gubią punkty. W ostatnim meczu zanotowali porażkę, przegrywając na wyjeździe z zawodnikami piątego w ligowej tabeli Japala 0:2.

Wedle statystyk teraz powinni odnieść zwycięstwo. Jeśli spojrzymy na dyspozycję ich rywala, wydaje się, że jest to całkiem prawdopodobne. Chinandega nie wygrała od czterech ligowych kolejek i chociaż Juventus Managua nie jest ligowym tuzem, to ma w tym meczu spore szanse na zdobycz punktową.

MeczTypKursBukmacher
Chinandega – Juventus Managua x21,42Totolotek
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułWyszejszaja Liha: Biełszyna – FK Haradzieja (Typ i Analiza)
Następny artykułMecz Towarzyski: Kungsangens – Lidingo IFK (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.