W czwartek w ramach rozgrywek Liga Primera piłkarze Managua FC podejmą zawodników Ferretti. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 4:00. Zapraszamy na analizę!

Liga Primera: Managua FC – Ferretti

Liga Primera: Managua FC – Ferretti

Managua FC to zdecydowany faworyt do zdobycia mistrzowskiego tytułu. Fazę zasadniczą ukończyli na pierwszym miejscu, mając po osiemnastu rozegranych meczach, aż czterdzieści dwa punkty na swoim koncie i zostawili resztę stawi daleko w tyle.

Jako zwycięzcy fazy zasadniczej mają oni prawo gry od półfinału fazy play-off i mieli sporo czasu, aby przygotować się do tego starcia. Pierwszy mecz w ich wykonaniu był niezły i w spotkaniu wyjazdowym zanotowali bezbramkowy remis.

Ferretti to zespół, który w tym sezonie spisuje się całkiem dobrze. W sezonie zasadniczym, w osiemnastu ligowych kolejkach, zdobyli trzydzieści punktów i ulokowali się na czwartym miejscu w ligowej tabeli. W fazie play-off ich pierwszymi rywalami byli piłkarze Japali, których pokonali u siebie, aż 5:1.

Ich kolejny rywal jest jednak zdecydowanie bardziej wymagający, co pokazał już pierwszy mecz. Co prawda bezbramkowy remis przed rewanżem nie jest złym wynikiem, ale to gospodarze zbliżającego się meczu są faworytami.

W fazie zasadniczej piłkarze Managua FC pokonali u siebie zawodników Ferretti 1:0. Tym razem też muszą wygrać i bezpiecznie dla nich jeśli strzelą co najmniej dwa gole, ponieważ narobią sobie kłopotów, gdy rywal strzeli gola. Uważam więc, że gospodarze wygrają pewnie ten mecz, a w tym sezonie udowadniają, że są zdecydowanie najlepsi.

MeczTypKursBukmacher
Managua FC – Ferretti 11,65STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułNorthern Cup: DIS – Zuhro (Typ i Analiza)
Następny artykułWyszejszaja liha: Ruch Brześć – FK Haradzieja (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.