W sobotę w ramach rozgrywek Liga Primera piłkarze Managua FC podejmą zawodników Ferretti. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 23:00. Zapraszamy na analizę!

Liga Primera: Managua FC – Ferretti

Liga Primera: Managua FC – Ferretti

Managua FC to zdecydowanie najlepsza drużyn w lidze. Obecnie po siedemnastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie, aż trzydzieści dziewięć punktów na swoim koncie i lokują się na pierwszym miejscu w ligowej tabeli.

W poprzedniej kolejce wygrali u siebie z piłkarzami Japali 6:1. Zapewnili już sobie awans do fazy play-off, gdzie zaczną grać od fazy półfinałowej. W związku z tym w kolejnym meczu zagrają lekko rezerwowym składem, co pokazują rosnące kursy na ich zwycięstwo.

Ferretti wciąż walczy o drugie miejsce, które również daje możliwość gry w następnej rundzie od półfinału. Aktualnie zajmują czwarte miejsce w ligowej tabeli, mając na swoim koncie trzydzieści punktów, które zdobyli w siedemnastu rozegranych spotkaniach.

W poprzedniej kolejce grali u siebie z zawodnikami ostatniego w tabeli Sabanasu. Pokonali rywala 2:0 i było to ich czwarte zwycięstwo z rzędu, co obrazuje, w jak dobrej są dyspozycji.

Gospodarze grają w tym sezonie lepiej, ale mogą już szachować siłami, mając w głowie już mecze w fazie play-off. Z kolei goście są w ostatnim czasie w świetnej dyspozycji i mogą być groźni. Gospodarze u siebie mimo wszystko także nie zejdą poniżej pewnego poziomu, więc czeka nas najprawdopodobniej bardzo emocjonujący mecz z kilkoma golami.

MeczTypKursBukmacher
Managua FC – Ferretti +1,51,25Totolotek
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułWyszejszaja Liha: FK Witebsk – Dynamo-Brześć (Typ i Analiza)
Następny artykułVysshaya Liga: Kuktosh – Khujand (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.