W sobotę w ramach rozgrywek Liga Primera piłkarze Real Madriz podejmą zawodników Ocotal. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 23:00. Zapraszamy na analizę!

Liga Primera: Real Madriz – Ocotal

Liga Primera: Real Madriz – Ocotal

Real Madriz, który pod żadnym pozorem nie może powiedzieć, że obecny sezon jest dla nich udany. Obecnie po jedenastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie tylko dziesięć punktów i lokują się na odległym ósmym miejscu w ligowej tabeli (na dziesięć możliwych).

W poprzedniej kolejce zdołali się przełamać i pokonali przed własną publicznością piłkarzy Japala 1:0, co być może będzie dla nich dobrym zwiastunem przed kolejnymi meczami.

Piłkarze Ocotal liczyli zapewne na lepsze rezultaty na tym etapie rozgrywek. Obecnie po jedenastu ligowych kolejkach mają na swoim koncie tylko dziewięć punktów i lokuj się na odległym dziewiątym miejscu w ligowej tabeli.

Przypomnijmy bowiem, że w lidze występuje tylko dziesięć drużyn. W ostatnim meczu grali u siebie i przegrali z zawodnikami trzeciego w tabeli Estli 1:2 i była to ich druga porażka z rzędu.

W nadchodzącym meczu zmierzą się ze sobą dwa zespoły, które grają mizernie. Nie ma co spodziewać się z tym spotkaniu wielkiej jakości, a w związku z tym wiele goli tutaj raczej nie padnie.

MeczTypKursBukmacher
Real Madriz – Ocotal -3,51,35STS
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułWyszejszaja Liha: Sławija Mozyrz – BATE (Typ i Analiza)
Następny artykułExtraleague: Yunost Minsk – Soligorsk (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.