W środę w ramach rozgrywek Liga Primera U20 piłkarze Managua FC U20 podejmą zawodników Jalapa U20 . Początek spotkania zaplanowano na godzinę 23:30. Zapraszamy na analizę!

Liga Primera U20: Managua FC U20 – Jalapa U20

Liga Primera U20: Managua FC U20 – Jalapa U20

Managua FC zdecydowanie najlepsza drużyna w kraju. Ich juniorzy także spisują się świetnie. Obecnie po szesnastu ligowych kolejkach, mają na swoim koncie, aż trzydzieści dziewięć punktów i lokują się na pierwszym miejscu w ligowej tabeli.

W poprzednim meczu po raz kolejny spisali się świetnie. Pokonali w meczu wyjazdowym piłkarzy Sabanas, aż 5:1, pokazując swój ogromny potencjał.

Jalapa U20 także gra w tym sezonie nieźle, ale daleko im do najbliższych przeciwników. Aktualnie zajmują czwarte miejsce w ligowej tabeli, mając po szesnastu rozegranych meczach dwadzieścia pięć punktów na swoim koncie.

W ostatnim meczu pokonali u siebie zawodników Diringen 1:0. Biorąc pod uwagę, że Diringen to najsłabsza drużyna w lidze, a w poprzedniej przegrali, to można wysnuć wniosek, że goście zmagają się z zadyszką.

Gospodarze nie zwalniają tempa i gromią kolejnych rywali. Piłkarze Japali nie powinni stanowić dla nich większej przeszkody i uważam, że Managua FC zanotuje we wtorkowym pojedynku kolejny komplet punktów.

MeczTypKursBukmacher
Managua FC U20 – Jalapa U20 11,38Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLiga Primera: Chinandega – Esteli (Typ i Analiza)
Następny artykułWyszejszaja Liha: Biełszyna – FK Smalawiczy (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.