W niedzielę w ramach rozgrywek młodzieżowych Liga Primera piłkarze Ocotalu podejmą zawodników Managuy. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 22:00. Zapraszamy na analizę!

Liga Primera U20: Ocotal U20 – Managua U20

Liga Primera U20: Ocotal U20 – Managua U20

Młodzieżowy zespół Ocotal nie jest ligowym chłopcem do bicia, ale spisuje się on zazwyczaj nie najlepiej. W poprzednim sezonie zajęli dopiero siódme miejsce na koniec rozgrywek, co jest bardzo przeciętnym rezultatem (w lidze występuje zaledwie dziesięć drużyn).

Sezon zakończyli trzema porażkami. Nowy sezon zaczęli także od porażki z piłkarzami Esteli, którzy pokonali ich na swoim terenie 1:5. Mogą więc obawiać się drugiej kolejki ligowej.

Managua FC jest to bowiem zdecydowanie najlepsza drużyna w kraju. Ich juniorzy także spisują się świetnie. W poprzednim sezonie po rundzie zasadniczej wygrywali ligową tabelę z dużą przewagą.

Niespodziewani przegrali finałowy mecz, ale w nowym sezonie ponownie mierzą w to, aby być najlepsi. W pierwszym meczu nowego sezonu wygrali u siebie z zawodnikami CD Junior 2:1 i na pewno będą chcieli pójść za ciosem i odnieść kolejne zwycięstwo.

W poprzednim sezonie piłkarze młodzieżowego Ocotalu przegrali u siebie z juniorami Managua 0:2. W tym sezonie potencjał obu zespołów wygląda podobnie, jak to było sezon temu. Goście są w dodatku podrażnieni końcowym niepowodzeniem, więc na początku nowego sezonu można spodziewać się z ich strony maksymalnej koncentracji. W związku z tym powinni wygrać w niedzielnym pojedynku.

MeczTypKursBukmacher
Ocotal U20 – Managua U2021,34LVbet
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułLiga Mistrzów: Manchester City – Real Madryt (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Europy: Inter – Leverkusen (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.