Podczas najbliższego weekendu zostanie rozegrana dwudziesta czwarta seria zmagań we francuskiej Ligue 1, na która bukmacher LvBet przewidział promocję. Bowiem wystarczy zawrzeć kupon z aplikacji mobilnej bukmachera, aby cieszyć się z większych wygranej o 14%!

W promocji mogą wziąć udział gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet. Ponadto dokonali wcześniej przynajmniej jednego depozytu.

Swojego udziału nie trzeba nigdzie zgłaszać. Ponieważ wystarczy, że na kuponie mogą znajdować się jedynie zdarzenia z dwudziestej czwartej kolejki francuskiej Ligue 1, a to będzie oznaczało, że kupon jest zapisany do promocji. Bukmacher dopuszcza następujące typy zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi.

Stawka kuponu jest dowolna. Jednak kupon musi zostać zawarty za środki własne. Bukmacher wyklucza granie freebetami bądź innymi środkami własnymi. Poza tym kolejny wymóg bukmacher odnośnie tej promocji to fakt, że kupon musi zostać zawarty za środki własne.

Trzeba pamiętać, że na kuponie mogą jedynie znaleźć się zdarzenia z oferty na dwudziestą czwarta kolejkę francuskiej Ligue 1. A zmagania zostaną rozegrane w dniach od 8 do 10 lutego! A na pewno jest z czego wybierać, ponieważ zostaną rozegrane ciekawe spotkania jak m.in. PSG vs Bordeux czy Montpellier vs Monaco.

Jeżeli powyższe punkty zostaną spełnione, a poza tym kupon zostanie rozliczony jako wygrany, to automatycznie bukmachera doda 14% do wygranej!

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułAth. Bilbao – Barcelona Typ dnia – niedziela (10 lutego)
Następny artykułTyp dnia Alaves – Levante poniedziałek (11 lutego)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.