Podczas najbliższego weekendu zostanie rozegrana dwudziesta druga seria zmagań niemieckiej Bundesligi. W związku z tym bukmacher LvBet przewidział promocję, podczas to której zwiększa wygrane o 14% na kupony z aplikacji mobilnej.

Czas trwania promocji 15.02.19 0:00 – 18.02.19 22:30. Udział w niej mogą wziąć gracze, którzy mają zweryfikowane konto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonali przynajmniej jednej wpłaty.

W tej akcji biorą jedynie udział kupony, na których będą znajdować się jedynie zdarzenia z dwudziestej drugiej kolejki niemieckiej Bundeslii. A na pewno jest z czego wybierać, tym bardziej, że oferta bukmachera jest dosyć bogata. Podczas tej serii zmagań dojdzie do pojedynków, m.in. Augsburg – Bayern Monachium, Nurnberga – BVB czy Wolfsburg – Mainz.

Podczas tej akcji mamy pełny wybór zawierania kuponów. Ponieważ bukmacher dopuszcza zakłady:

  • przedmeczowe
  • na żywo
  • kupony pojedyncze
  • kupony wielozdarzeniowe

Trzeba pamiętać, że również kupon musi zostać zawarty z aplikacji mobilnej bukmachera LvBet. Jak tego dokonamy z jakiejkolwiek innej wersji to kupon jest wykluczony z promocji.

Stawka kuponu jest dowolna. Lecz środki muszą pochodzić z salda głównego. Ponieważ zakłady za środki bonusowe nie biorą udziału w promocji.

Spełniając powyższe warunki promocji. A poza tym jak nasz kupon zostanie rozliczony jako wygrany to automatycznie wygrana zostanie zwiększona o 14%.


Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTyp dnia Lyon vs Guingamp – piątek (15 lutego)
Następny artykułTyp dnia Hertha – Werder – sobota (16 lutego)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.