Przed nami zmagania dwudziestej piątej kolejki włoskiej Serie A. W związku z tym bukmacher LvBet przygotował promocję dla swoich graczy, gdzie zwiększa wygrane o 14% na zmagania w najwyższej fazie rozgrywkowej we Włoszech podczas najbliższego weekendu.

Promocja obowiązuje jedynie w dniach 22-24 lutego. A udział w niej mogą wziąć gracze, którzy mają zweryfikowane koto u bukmachera LvBet, a także wcześniej dokonali minimum jednego depozytu. Lecz warto jest pamiętać, że nigdzie nie trzeba zgłaszać swojego udziału, ani się zapisywać.

Jedynie kupony, które mają zdarzenia z włoskiej Serie A biorą udział w tej promocji. A na pewno jest z czego wybierać, ponieważ podczas tego weekendu zostaną rozegrane takie mecze jak Milan – Empoli, Bologna – Juve czy Parma – Napoli.

Mamy pole do manewru jaki chcemy zawrzeć kupon. Ponieważ można dokonać kuponów na zakłady przedmeczowe, zakłady na żywo, kupony pojedyncze, kupony kombi w obrębie meczów 1 ligi włoskiej w dniach 22.02-24.02.

Stawka kuponu nie jest dowolna. Jednak kupony zawarte za środki własne biorą udział w tej promocji. A poza tym trzeba opamiętać, że kupony muszą zostać zawarte z aplikacji mobilnej bukmachera.

Spełniając powyższe warunki promocji. A poza tym jak nasz kupon zostanie rozliczony jako wygrany to automatycznie wygrana zostanie zwiększona o 14%.

____

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułPremier League: West Ham – Fulham (Typ i Analiza)
Następny artykułSerie A Frosinone – Roma – sobota (23 lutego)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.