Od dnia 30 grudnia do 6 stycznia będziemy ekscytować się Turniejem Czterech Skoczni. Tym bardziej, że Biało – Czerwoni znajdują się w bardzo dobrej formie. Liczymy na pewno na dobre występy Kamila Stocha i Piotra Żyłę. W związku z tym bukmacher LvBet organizuje promocję, gdzie zwiększa nasza wygraną o 14%.

Promocja obowiązuje podczas trwania turnieju Czterech Skoczni, czyli w dniach 28.12.2018 – 06.01.2019. Na kuponie musza znajdować się jedynie typy ze skoków narciarskich.

Jedyną opcją zawarcia zawarcia kuponów są środki gotówkowe, granie freebetami bądź innymi środkami bonusowymi sprawi, że jesteśmy wykluczeni z promocji. Bukmacher dopuszcza granie różnego rodzaju kuponami singiel, przedmeczowe, na żywo i kombi.

Kupon musi zostać zawarty z aplikacji mobilnej bukmacher LvBet. Promocja nie obejmuje zakładów specjalnych, tj. typu out – right.

Jak powyższe punkty zostaną spełnione, a do tego kupon zostanie rozliczony prawidłowo to nasza wygrana będzie większa o 14%.

Nie masz konta w LvBET? Założysz je za darmo na www.LvBET.pl!

Lvbet zezwolenie Ministerstwa Finansów PS4.6831.9.2016.EQK. Udział w nielegalnych grach hazardowych jest karany. Hazard związany jest z ryzykiem i dostępny dla osób pełnoletnich.

Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułTyp dnia Southampton – Manchester City – niedziela 30 grudnia
Następny artykułTyp dnia 2 stycznia Chelsea vs Southampton (środa)
Od wielu lat zajmuje się bukmacherką, z sukcesami co sprawdzić można w portalu bukmacherskim BetOnline, gdzie jest Ekspertem od piłki nożnej. Tutaj oprócz piłki typuje również tenis i inne dochodowe dyscypliny.