Meczem ze Szwecją we wtorek o godzinie 20.30 biało-czerwoni prawdopodobnie pożegnają się z Euro. Transmisję przeprowadzi TVP port.

ME w piłce ręcznej: Polska – Szwecja

ME w piłce ręcznej: Polska – Szwecja

Nasza reprezentacja nie jest tak silna, jak w poprzednich latach i niestety tak jak wielu się spodziewało o awans będzie piekielnie trudno. Polacy musieliby pokonać w Goeteborgu ekipę współgospodarzy turnieju różnicą, aż jedenastu bramek i jednocześnie liczyć na to, że Słowenia wygra ze Szwajcarią.

Wtedy Polska zajmie premiowane awansem drugie miejsce w grupie. Zejdźmy jednak na ziemię, bo o taki zbieg okoliczności będzie niezwykle ciężko. Nasi reprezentanci nie kryją załamania i przekonują, że dwa pierwsze mecze w grupie można było wygrać.

Niestety dla naszych zawodników Szwedzi będą bardzo zmotywowani, ponieważ po niedzielnej porażce ze Słowenią nieoczekiwanie znaleźli się pod ścianą. W Szwecji trwa wielka mobilizacja, a ich media przypominają, że dwa lata temu droga do finału była również bardzo trudna i mecz z Polską może być dla nich początkiem znacznie lepszych wyników.

Nieoczekiwanie ten mecz stał się dla naszych rywali arcyważny, a umiejętności i kibice stoją to stronie Szwecji, która raczej bez większych problemów powinna pokonać naszą reprezentację.

MeczTypKursBukmacher
Polska – Szwecja 2(-3.5)1,34Fortuna
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułSerie A: Torino – Bologna (Typ i Analiza)
Następny artykułTyp dnia – 15 stycznia (środa)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.