We wtorek w ramach meczu towarzyskiego piłkarze Angelholms podejmą zawodników BK Astrio. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 17:00. Zapraszamy na analizę!

Mecz Towarzyski: Angelholms – BK Astrio

Mecz Towarzyski: Angelholms – BK Astrio

Angelholms to niezbyt znany klub w Szwecji, który w 2007 roku zespół awansował z Division 1 i w dalszym ciągu gra w tych rozgrywkach. W minionym sezonie zajęli trzecie miejsce w ligowej tabeli i zabrakło im dwóch punktów do pierwszego i jednego punktu do drugiego miejsca.

Przed własną publicznością grali najlepiej z całej stawki. Wygrali jedenaście z trzynastu meczów, co jest świetnym wynikiem.

BK Astrio to znacznie słabsza drużyna, która występuje w niższych ligach szwedzkich. W poprzednim sezonie mieli okazję zagrać z zespołem z najwyższej klasy rozgrywkowej. Ich rywalem byli piłkarze Göteborga, którzy zagrali we wspomnianym meczu w znacznie rezerwowym składzie, ale nie problemów z pokonaniem rywali.

Zawodnicy BK Astrio grając u siebie, przegrali 0:4, ale nie można było się spodziewać niczego innego.

Angelholms to dobra drużyna, która w minionym sezonie była o krok od awansu, a więc ich dyspozycja jest bardzo dobra. Rywale to niszowy zespół, który grając z rywalem na wyjeździe, nie ma większych szans na zwycięstwo. Według mnie gospodarze odniosą pewne zwycięstwo.

MeczTypKursBukmacher
Angelholms – BK Astrio 11,30Betfan
Najwyższe kursy i bonusy w Fortunie Legalny bukmacher Fortuna - sprawdź ofertę bonusów
Poprzedni artykułMecz towarzyski: IFK Stocksund – Karlbergs (Typ i Analiza)
Następny artykułLiga Primera: Sabanas – Diriangen (Typ i Analiza)
Darmowe typy bukmacherskie z piłki nożnej, sportów zimowych. Skuteczne typy bukmacherskie na poziomie ponad 70% poparte wyczerpującą analizą. Każdego dnia dochodowe typy dnia od najlepszych w Polsce typerów.